XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.06.2017

Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 16.00.

W czwartek przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta zebrana tego dnia będzie przeznaczona na Świętopietrze.

W piątek swoje urodziny obchodzi ks. Sebastian BUREZA. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 18.00.

W sobotę 1 lipca odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian. Prosimy ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Od dziś aż do 27 sierpnia, obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św.: w niedziele nie będzie Mszy św. w dolnym kościele o godz. 9.30 i 11.00, a w dni powszednie o godz. 6.30.
Przypominamy, że w dolnym kościele pozostaje w niedziele Msza św. o godz. 14.00.

1 sierpnia wyruszy z naszej parafii JASTRZĘBSKA PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ. Zapisy w kancelarii parafialnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na dzisiejsze spotkanie. Dyżur porządkowy podejmują teraz mieszkańcy ul. Kurpiowskiej 1 i 3. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek od 16.00.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest nowy numer naszej gazety parafialnej, która posiada dziś osiem kolorowych stron ze zdjęciami z Bożego Ciała i w której publikujemy wyniki wyborów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej oraz nowy „Gość Niedzielny”.