UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA
.06.

Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.

W piątek przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta będzie przeznaczona na Stolicę Apostolską, czyli tzw. Świętopietrze. W związku z uroczystością w najbliższy piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W piątek o godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W sobotę przypadają kolejne urodziny ks. Sebastiana Burezy. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 18.00.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na dzisiejsze spotkanie. Dyżur porządkowy w rozpoczynającym się tygodniu podejmują mieszkańcy ul. Kurpiowskiej 5 - 23. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek od godz. 16.00.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Polecamy nowy numer naszej gazety parafialnej, „Gościa Niedzielnego” i wakacyjny, podwójny numer „Małego Gościa Niedzielnego”.

Zbliża się czas PIESZEJ JASTRZĘBSKIEJ PIELGRZYMKI NA JASNĄ GÓRĘ. Wyruszy ona z naszego kościoła 31 lipca. Więcej informacji na plakacie. Zapisy w kancelarii parafialnej.

Istnieje możliwość zamówienia intencji mszalnych, które księża wyjeżdżający na urlop odprawią w miejscu swego pobytu.

Od dziś aż do niedzieli 26 sierpnia włącznie, będzie obowiązywać wakacyjny porządek Mszy św.: w niedziele nie będzie Mszy św. w dolnym kościele o godz. 9.30 i 11.00, natomiast w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 6.30.

Przypominamy, że w dolnym kościele pozostaje w niedziele Msza św. o godz. 14.00.

Wyjazd grupy Kręgu Biblijnego do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach Raciborskich odbędzie się w sobotę 30 czerwca o godz. 9.00 z zatoki przy parkingu na ul. Podhalańskiej. Przewidziany powrót ok. godz. 16.30.