XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 13.08.2017

Dzisiaj przypada kolejny Dzień Fatimski. Początek comiesięcznego modlitewnego czuwania o godz. 15.00.

We wtorek - 15 sierpnia - obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy świętych jak w każdą wakacyjną niedzielę.

O godz. 11.00 Msza św. za Ojczyznę ofiarowana od Komisji Koordynacyjnej Emerytów i Rencistów NSZZ Solidarność Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., Kombatantów/Sybiraków i Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój.

W uroczystość maryjną będziemy błogosławić zboże, zioła i kwiaty.

Dziękujemy tym, którzy przygotowali naszą świątynię na dzisiejsze spotkanie. Dyżur porządkowy podejmują teraz mieszkańcy ul. Śląskiej 73 – 87. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek o godz. 16.00.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest ciągle aktualny numer naszej gazety parafialnej i „Gość Niedzielny”.

W przyszłą - trzecią niedzielę miesiąca - kolekta będzie przeznaczona na wystrój i renowację naszej świątyni.

W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy na wyjazd autokarem na pielgrzymkę kobiet i dziewcząt do Matki Boskiej Piekarskiej w niedzielę 20 sierpnia.