XXV NIEDZIELA ZWYKŁA , 23.09.2018

Dziś o godz. 16.00. zapraszamy na niedzielne nieszpory.

W środę wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem o godz. 19.00.

W czwartek uczniowie gimnazjum oraz klas VII i VIII - zwłaszcza przygotowujący się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania - spotykają się na Mszy św. szkolnej o godz. 18.00. Uczniów klasy III gimnazjum oraz klasy VIII, którzy nie uczęszczają do SP nr 5 i 6, a którzy pragną przygotować się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii prosimy o zgłaszanie się do 27 września w kancelarii parafialnej.

W piątek o godz. 15.00 na rogu ulic Popiełuszki i Podhalańskiej w ramach dorocznej akcji ISKRA MIŁOSIERDZIA zapraszamy do publicznego odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia.

W piątek o godz. 16.30 spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci.

Narzeczonych informujemy, że nauki przedślubne odbędą się w dniach 28 – 29 – 30 września. Pierwsze spotkanie w piątek o godz. 17.00 w sali nr 2.

W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 na probostwie spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

Dziękujemy tym, którzy przygotowali naszą świątynię na dzisiejsze spotkanie. Dyżur porządkowy podejmują teraz mieszkańcy ul. Śląskiej 32 i 34. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek od godz. 16.00.

Rodziców, którzy pragną, by ich dziecko przystąpiło w tym roku szkolnym do Wczesnej Komunii św. prosimy zgłosić się do końca września w kancelarii parafialnej.

Prosimy również o kontakt z kancelarią parafialną narzeczonych, którzy planują ślub w 2019 i 2020 r. i małżonków, którzy w przyszłą roku kalendarzowym pragną uroczyście obchodzić 50 lub 60 lat małżeństwa.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Polecamy ciągle aktualny numer naszej gazety parafialnej oraz nowego „Gościa Niedzielnego”

W sobotę 6 października odbędzie się doroczna pielgrzymka Żywego Różańca do katedry Chrystusa Króla w Katowicach. Zapisy w kancelarii parafialnej. Więcej szczegółów w gablotce.