XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 22.10.2017

Dzisiaj na różaniec zapraszamy o godz. 15.45. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w tygodniu odprawiamy o godz. 17.15. Wierni, którzy nie mogą przyjść wieczorem, mogą włączyć się w modlitwę rano o godz. 7.30, bądź odmówić ją prywatnie w domu.

Od jutra do środy potrwają rekolekcje ewangelizacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Początek spotkań o godz. 18.45. Natomiast w czwartek o godz. 18.00 zapraszamy uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum na Mszę św. szkolną.

Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na katechezę we wtorek o godz. 17.30.

We wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie formacyjne na temat liturgii.

W środę o godz. 16.15 spotkanie zelatorów Żywego Różańca.

W środę grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. z modlitwą uwielbienia o godz. 19.00.

W piątek o godz. 16.15 spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci.

Dziękujemy tym, którzy przygotowali naszą świątynię na dzisiejsze spotkanie. Dyżur porządkowy w tym tygodniu podejmują mieszkańcy ul. Zielonej 24 - 42. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek od godz. 15.30.

Wypominki za zmarłych, za których w Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny odprawimy Msze św. oraz będziemy się modlić w listopadzie na różańcu, prosimy składać do skarbony przed amboną.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest ciągle aktualny numer naszej gazety parafialnej i „Gość Niedzielny”.

Karty podpisów pod projektem „Zatrzymaj aborcję” dostępne są w zakrystii, kancelarii parafialnej i na stoliku z tyłu kościoła.

Uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zachęcamy do wzięcia udziału w III edycji projektu: „Śląskie. Inwestujemy w talenty", mającego na celu wsparcie stypendialne szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów matematycznych, przyrodniczych, językowych oraz ICT, stale zamieszkujących na terenie województwa śląskiego. Termin składania wniosków 27 października br. Więcej informacji na stronie internetowej naszej parafii oraz na stronie: http://www.efs-stypendia.slaskie.pl