II NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.01.2018

Zapraszamy na NIEDZIELNE NIESZPORY o godz. 16.00.

W czwartek na Mszę św. szkolną o godz. 18.00 zapraszamy dzieci klas V i VI. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi. Tego dnia - 18 stycznia - rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W piątek 19 stycznia o godz. 19.00 odbędzie się w naszym górnym kościele koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry Zespołu Śląsk, wzbogacony bożonarodzeniową, góralską gawędą. Wstęp jest wolny.

W przyszła niedzielę o godz. 15.15 zapraszamy całe rodziny na wspólne kolędowanie. Dzieci grające na instrumentach mogą je ze sobą przynieść, a wszystkie dzieci zachęcamy do wspólnego śpiewu kolęd dla Pana Jezusa.

W przyszłą niedzielę - trzecią miesiąca -  o godz. 11.00 Msza św. za Ojczyznę (od Oddziałowej Komisji Związkowej NSZZ „Solidarność” oraz Emerytów i Rencistów KWK „Jas-Mos”). Kolekta w tym dniu będzie przeznaczona na renowację i wystrój naszej świątyni. Po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele błogosławieństwo rodzin.

Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię. W rozpoczynającym się tygodniu dyżur porządkowy podejmują mieszkańcy ul. Pomorskiej 45 – 57. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek o godz. 16.00.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest aktualny numer naszej gazety parafialnej i „Gościa Niedzielnego”.

W piątek kończymy odwiedziny duszpasterskie. Wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, zachęcamy do zaproszenia kapłana z błogosławieństwem w terminie dodatkowym, tzn. w sobotę 20 stycznia. Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej.