XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 19.11.2017

Zapraszamy na NIEDZIELNE NIESZPORY o godz. 16.00.

W miesiącu listopadzie, od poniedziałku do soboty, polecamy naszych zmarłych zalecanych w modlitwie różańcowej o godz. 17.30. Wypominki można nadal składać do skarbony przed amboną.

We wtorek o godz. 7.30 zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo do św. Jana Nepomucena, zaś po Mszy św. wieczornej na modlitwę w intencji rodzin naszego miasta.

W środę o godz. 19.00 grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. z modlitwą uwielbienia.

W czwartek zapraszamy uczniów z klas VII oraz II i III klas gimnazjum na Mszę św. szkolną o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.

Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię. W rozpoczynającym się tygodniu dyżur porządkowy podejmują mieszkańcy ul. Zielonej 25 i 27. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek od godz. 15.30.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest ciągle aktualny numer naszej gazety parafialnej oraz nowy „Gość Niedzielny”.

Trwają odwiedziny duszpasterskie. W najbliższy piątek i sobotę odwiedzimy mieszkańców ul, Zielonej od 29 do 43, a w niedzielę ul. Wrzosowej od 1 do 23. Początek kolędy o godz. 15.00. Zawiadomienia o kolędzie do umieszczenia na klatce schodowej są do odebrania w zakrystii.

W przyszłą niedzielę – ostatnią roku liturgicznego – przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Ksiądz Arcybiskup Wiktor Skworc serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania odpustu katedralnego podczas Mszy św. o godz. 12.00 w katedrze w Katowicach.